kontrolery punktów dostępowych
Kontroler AP OC200 Omada Cloud 100 AP
- Bezpieczeństwo:
- Mapowanie SSID do VLAN
- Izolacja AP
- Izolacja SSID
- Szyfrowanie
- Porty we/wy: 1 x micro USB
- Standardy: 802.3at
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
334.64 zł / szt
411.61 zł gross
Kontroler Omada CloudOC200
Kontroler Omada Cloud OC200 został stworzony do centralnego zarządzania całą siecią urządzeń z serii Omada. Funkcje takie jak monitorowanie statystyk ruchu w czasie rzeczywistym i ich analiza poprzez wbudowane narzędzia wizualizacji danych, uwierzytelnianie gości za pomocą strony powitalnej, aktualizacja i restart systemu oraz łatwe skalowanie sieci wspomogą rozwój twojej firmy.
- Scentralizowane zarządzanie siecią Wi-fi
- Zarządzanie siecią z chmury z dowolnego miejsca
- Obsługa PoE (802.3af/802.3at) umożliwiająca łatwą instalację
- Najwyższa jakość konstrukcji, wydajny chipset, trwała metalowa obudowa i port USB do automatycznego tworzenia kopii zapasowych
- Wygodne zarządzanie siecią za pomocą aplikacji Omada
- Wiele opcji logowania do sieci dla gości (Wi-fi Facebook, logowanie przez SMS, system Voucher)
| Weight | 460 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 130 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Standardy | 802.3at |
| Obsługiwana liczba urządzeń | 100 |
| Wymiary | 100 x 98 x 25 mm |
| Zasilanie | PoE 802.3af/at PoE lub Micro USB5V DC/ minimalnie 1A) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Protokoły uwierzytelniania i dostępu |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |