konsole
Konsola Playstation 5 Digital Slim Chassis E
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Kontroler ruchu: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
1 993.26 zł / szt
2 451.71 zł gross
Konsola Playstation 5 Digital Slim Chassis E
PlayStation 5 Digital Slim to całkowicie cyfrowa odsłona PS5 pozbawiona napędu optycznego, oferująca zupełnie nowy poziom wrażeń z gry. Ekstremalnie szybki dysk SSD gwarantuje natychmiastowe ładowanie tytułów, a połączenie specjalnie zaprojektowanego procesora, układu graficznego oraz zintegrowanego systemu We/Wy wyznacza nowe standardy tego, co może zaoferować konsola PlayStation.
| Weight | 4058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 430 x 360 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sony |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Kontroler ruchu | Nie |
| Wymiary | 358 x 216 x 80 mm |
| Waga | 2.6 |
| Pojemność dysku | 825 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |