konsole
Konsola Playstation 5 Console + Astro Bot VCH
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: 1 x HDMI
- Kontroler ruchu: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
1 552.73 zł / szt
1 909.86 zł gross
PlayStation 5 Digital Slim to całkowicie cyfrowa edycja konsoli PS5, pozbawiona napędu optycznego, która otwiera przed graczami zupełnie nowy wymiar rozrywki. Ultraszybki dysk SSD gwarantuje ekspresowe ładowanie gier, a połączenie specjalnie zaprojektowanego procesora, układu graficznego i zintegrowanego systemu We/Wy wyznacza nowe standardy wydajności konsoli PlayStation.
Przygotuj się na niezapomnianą przygodę w świecie PlayStation dołącz do swoich ulubionych bohaterów i udowodnij, że nawet najmniejszy bohater może dokonać wielkich rzeczy w zupełnie nowej grze ASTRO, dostępnej wyłącznie na PS5!
| Weight | 4186 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 430 x 355 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sony |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Kontroler ruchu | Nie |
| Gry w zestawie | Astro Bot |
| Wymiary | 358 x 216 x 80 mm |
| Waga | 2.6 |
| Pojemność dysku | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 5 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |