bujaki
Koń na biegunach żółty
- Nr katalogowy:
173042E3
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Konie na biegunach
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
127.84 zł / szt
157.24 zł gross
Koń na biegunach
- Konik jest bezpieczny dla dziecka ze względu na swój opływowy kształt, wysokie oparcie, wygodne do trzymania uchwyty oraz nisko osadzone siodełko.
- Podczas bujania stopy dziecka mogą wygodnie spoczywać na szerokiej płozie.
| Weight | 3041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 420 x 840 cm |
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Nr katalogowy | 173042E3 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Konie na biegunach |
| Wymiary | 86 x 29 x 43 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 42,5 x 30 x 85,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |