pojazdy
Kombajn Truxx2, prezenter
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04536
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
38.40 zł / szt
47.23 zł gross
Kombajn Truxx2, prezenter
- Wysokiej jakości gumowe opony
- Osie ze stali ocynkowanej
- Kabinę kierowcy można otworzyć i bawić się nią
- Obrotowy agregat tnący do składania i rozkładania
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz dla dzieci od 2 lat
- Zapakowany w kolorowy prezenter
- Wyprodukowany w Europie
- Certyfikat TÜV
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04536 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Rodzaj | Kombajny |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35 x 15 x 19 cm |
| Akcesoria w zestawie | Figurka |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 340 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |