akcesoria
Kołyska Baby Nurse
- Nr katalogowy:
7600220373
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
95.76 zł / szt
117.78 zł gross
Baby Nurse Kołyska
- Z baldachimem
- Dla lalek do 42 cm
- Brak lalki w zestawie
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600220373 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Rodzaj | Kołyski / Łóżeczka |
| Wymiary | 46.9 x 27.2 x 68.7 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Beżowy |
| Weight | 1350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 360 x 510 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |