Klocki Hawker Typhoon Mk.1B
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 190
- Nr katalogowy:
5864
- Full specification
Hawker Typhoon Mk.1B
Brytyjski samolot myśliwsko-bombowy będący w służbie brytyjskiego RAF od 1941 roku. Jego głównym zadaniem było zwalczanie niemieckich samolotów myśliwskich, a także wspieranie działań na froncie poprzez ataki na cele naziemne. Typhoon był znany z osiąganej dużej prędkości maksymalnej wynoszącej ponad 660 km/h oraz potężnego uzbrojenia. Cztery działka Hispano-Suiza kal. 20 mm czyniły go skutecznym w niszczeniu celów na powierzchni ziemi.
Nasz klockowy model uzupełnia kolekcję myśliwców wydawanych w skali 1:48. Świetnie sprawdzi się jako obstawa dla wydawanych przez nas ogromnych bombowców. Jest to również idealny model na dobry początek przygody z klockami konstrukcyjnymi COBI. Samolot posiada obracające się koła oraz nadruki.
- 190 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Samolot w skali 1:48
| Weight | 255 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 180 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 190 |
| Nr katalogowy | 5864 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 20,5 x 26 x 10,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27,5 x 6 x 18 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Seria | Historical Collection |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |