Klocki Armed Force F-4 Phantom II 703 elementów
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych.
- Liczba elementów: 703
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Klocki Armed Force F-4 Phantom II 703 elementów
F-4 Phantom II to naddźwiękowy myśliwiec wielozadaniowy, służący w amerykańskim lotnictwie od lat 60. Zaprojektowany przez McDonnell Aircraft, był wykorzystywany w misjach przechwytujących, bombowych i rozpoznawczych, m.in. podczas wojny w Wietnamie. Osiągał prędkość ponad Mach 2 i przenosił szeroki wachlarz uzbrojenia. Na lotniskowcu-muzeum USS Midway w San Diego Phantom II jest jednym z kluczowych eksponatów. Zwiedzający mogą zobaczyć go z bliska, poznając jego rolę w historii lotnictwa wojskowego.
Z 703 klocków konstrukcyjnych COBI zbudujesz kultowy samolot F-4 Phantom II w jednostki z lotniskowca USS Midway, który można zwiedzać w San Diego (USA). Licencyjny zestaw został zbudowany na podstawie planów samolotu F-4 przy zachowaniu najwyższej dbałością o klockowe detale. Samolot posiada charakterystyczne nadruki, ruchome lotki oraz odpinane podwozie i uzbrojenie. Kabina jest otwierana i można w niej umieścić symboliczne mini figurki pilotów. W komplecie znajduje się klockowa podstawka ekspozycyjna oraz tabliczka zawierająca nazwę, skalę samolotu. Model w skali 1:48 uzupełnia serię samolotów wydanych w ramach kolekcji Armed Forces! Zbuduj to!
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 35-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- 100% nadruków, żadnych naklejek
Technical Specifications
| Brand | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. |
| Liczba elementów | 703 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | COBI-5897 |
| Rozmiar zestawu | Duży |
| Wymiary | 12 x 24 x 38 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | Armed Forces |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Weight | 599 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 460 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |