plastikowe
Klocki 40747 Żonkile
- Liczba elementów: 216
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
40747
- Full specification
Status: Out of stock
36.40 zł / szt
44.77 zł gross
Podaruj kwiaty, które będą trwać wiecznie, dzięki zestawowi LEGO Żonkile (40747). Ten zestaw z czterema pastelowymi kwiatami to piękny upominek dla dzieci w wieku od ośmiu lat, a także dorosłych miłośników kwiatów. Bukiet do zbudowania zawiera dwa żółte i dwa białe żonkile, każdy z zielonymi łodygami i regulowanymi liśćmi, które można dowolnie ustawiać. Po zakończonym budowaniu można stworzyć z nich samodzielną ozdobę lub połączyć z innymi kwiatami LEGO (sprzedawanymi osobno), aby stworzyć większy, kolorowy bukiet.
- Kreatywny prezent na każdą okazję - miłośnicy kwiatów w wieku od ośmiu lat stworzą bukiet z zestawu LEGO Żonkile i dumnie ustawią go jako kwiatową dekorację
- Kolory wiosny - kwiaty przypominające prawdziwe żonkile, w delikatnych odcieniach żółci i bieli, z zielonymi łodygami i regulowanymi liśćmi
- Stwórz kompozycję kwiatową - żonkile można łączyć z innymi zestawami kwiatów (sprzedawanymi osobno), dzięki czemu z łatwością stworzysz spersonalizowany bukiet LEGO
- Prezent na każdą okazję - kwiaty do zbudowania to świetny prezent dla dzieci, a także prezent na walentynki lub Dzień Matki dla dorosłych, którzy kochają kwiaty
- Wymiary - ten 216-elementowy zestaw zawiera żonkile, których łodygi mają długość 30 cm
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 140 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | LEGO |
|---|---|
| Liczba elementów | 216 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 40747 |
| Rozmiar zestawu | Średni |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19.1 x 14.1 x 4.6 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Seria | inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |