konstrukcyjne
Klocki 14 elementów
- Liczba elementów: 14
- Nr katalogowy:
005-701003
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
83.00 zł / szt
102.09 zł gross
Klocki 14 elementów
MAGFORMERS BASIC 14 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą. Za pomocą klocków wzorowanych na kształt figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle. W zabawie można korzystać z dołączonej do zestawu instrukcji lub innych przykładów zamieszczonych na stronie magformersworld.com lub własnej wyobraźni. W skład zestawu wchodzi: 8 trójkątów; 6 kwadratów.
Technical Specifications
| Brand | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 14 |
| Nr katalogowy | 005-701003 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22.2 x 21 x 5.1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Oznaczenia |
| Weight | 303 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 225 x 215 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |