klawiatury
Klawiatura TK-150
- Model:
TK-150
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
26.34 zł / szt
32.40 zł gross
Pełnowymiarowa klawiatura z miękkim klawiszem i konstrukcją odporną na zalanie.
| Weight | 562 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 190 x 460 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Model | TK-150 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Zasięg | 1.8 |
| Wymiary | 30 x 442 x 148 mm |
| Waga | 464 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Standard |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |