Klawiatura 490K Multi-Device Dual Mode - BD5F4AA#ABB
- Model:
HP 490K
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: iOS
- Full specification
Klawiatura HP 490K Multi-Device Dual-Mode
Zachowaj łączność, produktywność i ochronę, nie tracąc ani chwili. Ta klawiatura bezpiecznie łączy się z wieloma urządzeniami, ułatwia pracę wielozadaniową dzięki inteligentnym skrótom i zapewnia całodzienny komfort pisania, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na tym, co ważne.
Stała łączność i ochrona
Podłącz bezproblemowo do trzech urządzeń w większości systemów operacyjnych za pomocą Bluetooth lub klucza sprzętowego USB. Opracowana z myślą o Intel Evo, aby zapewnić płynną i niezawodną łączność. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki szyfrowanym połączeniom.
Dostosuj przebieg pracy, zmaksymalizuj wydajność
Dostosuj swoją klawiaturę, aby usprawnić zadania i pracować szybciej dzięki szybkim skrótom. Przejmij kontrolę nad przepływem pracy dzięki 20+ programowalnym klawiszom i dedykowanemu klawiszowi Copilot zapewniającemu szybki dostęp do AI.
Wygoda i cisza
Wygoda podczas długich godzin. Wklęsłe klawisze zwiększają precyzję pisania, natomiast ciche klawisze minimalizują hałas, zapewniając wygodę pisania bez rozpraszania uwagi.
Stworzony na lepsze jutro
Ta klawiatura to znakomity wybór z myślą o lepszym jutrze - zawiera co najmniej 35% materiałów pochodzących z recyklingu, posiada certyfikat SCS Global Services i jest dostępna w opakowaniu z certyfikatem FSC.
Technical Specifications
| Brand | HyperX |
|---|---|
| Model | HP 490K |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Zasięg | 10 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (UK) |
| Wymiary | 428,2 x 121,4 x 21,9 mm |
| Waga | 665.5 |
| Rodzaj | Standard |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 942 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 470 x 40 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |