Kierownica T128 SIMTASK PACK
- Wibracje: Tak
- Pedały gazu i hamulca: Tak
- Kąt obrotu (maks.): 900
- Full specification
Kierownica wyścigowa T128 SIMTASK PACK z siłowym sprzężeniem zwrotnym i pedałami magnetycznymi, Xbox Series X|S, Xbox One, PC
- Data premiery : 17 października 2022
Kierownica T128 jest wyposażona w układ HYBRID DRIVE, który dzięki zastosowaniu mechanizmu z pasem i kołami zębatymi udostępnia realistyczne i wszechstronne siłowe sprzężenie zwrotne, a także dostarcza o 20% więcej mocy (w porównaniu z wcześniejszymi hybrydowymi kierownicami wyścigowymi Thrustmaster TMX). Lekkie koło kierownicy pozwala autentycznie odczuwać wrażenia przekazywane przez układ siłowego sprzężenia zwrotnego, co przekłada się na naturalne odczucia podczas wyścigu i ułatwia dobór optymalnego toru jazdy. Pasek 4-kolorowych diod pozwala monitorować prędkość obrotową silnika i wskazuje, kiedy należy zmienić przełożenie. Dzięki układowi mocowania z regulowanym zaciskiem kierownicę można szybko i łatwo montować na biurkach i stołach o różnej grubości. Dostarczany z kierownicą zestaw pedałów T2PM jest wyposażony w opatentowaną technologię beztarciowych czujników magnetycznych, która zapewnia wyższą precyzję niezmniejszającą się z upływem czasu. Kierownica T128 powstała z myślą o wszystkich graczach poszukujących pierwszej kierownicy wyścigowej, która oferuje nowe poczucie zanurzenia w grze, oraz o użytkownikach chcących doskonalić umiejętności prowadzenia pojazdów. Kierownica wyścigowa T128 ma oficjalną licencję Xbox Series X|S i Xbox One oraz jest zgodna z komputerami PC
OBUDŹ W SOBIE INSTYNKT KIEROWCY
Odczuwaj wrażenia wyścigowe poprzez kierownicę dzięki siłowemu sprzężeniu zwrotnemu HYBRID DRIVE, ciesz się zanurzeniem w grze i rozwijaj umiejętności kierowcy. Optymalizuj tor jazdy i kontroluj drifty przy użyciu kierownicy T128 i pedałów T2PM z niezawodną, precyzyjną technologią magnetyczną.
REALISTYCZNE SIŁOWE SPRZĘŻENIE ZWROTNE
Technologia HYBRID DRIVE pozwala doświadczać wszystkich emocjonujących i intuicyjnych wrażeń związanych z prowadzeniem samochodu, zapewniając wysoki realizm wyścigów.
DYNAMICZNA, WSZECHSTRONNA KONSTRUKCJA
Okrągłe, lekkie koło kierownicy w pełni wykorzystuje potencjał siłowego sprzężenia zwrotnego, a dzięki zmiennemu kątowi obrotu (od 270° do 900°) sprawdza się w różnych rodzajach pojazdów.
| Weight | 7300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 485 x 335 x 290 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thrustmaster |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Pedały gazu i hamulca | Tak |
| Kąt obrotu (maks.) | 900 |
| Drążek zmiany biegów | Tak |
| Wymiary | 34 x 31,5 x 28,5 cm |
| Waga | 4.09 |
| Długość przewodu | 2 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |