Gaming
Kierownica T128 PC PS
- Pedały gazu i hamulca: Tak
- Drążek zmiany biegów: Nie
- Kąt obrotu (maks.): 900
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
626.63 zł / szt
770.75 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Thrustmaster |
|---|---|
| Pedały gazu i hamulca | Tak |
| Drążek zmiany biegów | Nie |
| Kąt obrotu (maks.) | 900 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Force feedback | Tak |
| Wymiary | 26 x 28 x 30 cm |
| Waga | 4.098 |
| Liczba przycisków | 13 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 4 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 4700 kg |
|---|---|
| Dimensions | 360 x 335 x 315 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |