karty
Katry 2026 Pokemon Day Collection
- Nr katalogowy:
10-10394-101
- Płeć: Dziewczynki
- Min. liczba graczy: 1
- Full specification
Status: Out of stock
57.34 zł / szt
70.53 zł gross
Pokémon TCG: 2026 Pokémon Day Collection
Świętuj z nami 30 lat gry Pokémon!
27 lutego fani Pokémon z całego świata obchodzą Pokémon Day, by uczcić wypuszczenie na japoński rynek pierwszej gry video z serii Pokémon. Tegoroczne święto jest wyjątkowe, ponieważ obchodzimy okrągłą 30-stą rocznicę - szykuj się na imprezę!
Świętuj Pokémon Day z wyjątkową kartą promo foil ze specjalnym 'stemplem', metaliczną monetą przedstawiającą logo 30-stej rocznicy Pokémon i 3 paczkami boosterów z różnych dodatków Pokémon TCG.
Technical Specifications
| Brand | Pokemon TCG |
|---|---|
| Nr katalogowy | 10-10394-101 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Kolekcjonerskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 20 x 3.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Weight | 135 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 200 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |