karuzele i pozytywki
Katarynka Kaczki
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Nr katalogowy:
52761
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
20.16 zł / szt
24.80 zł gross
Katarynka z wizerunkiem kaczuszek. W czasie kręcenia korbką katarynka wydaje z siebie melodię.
| Weight | 111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 90 x 110 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Nr katalogowy | 52761 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Wymiary | Średnica: 7,5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary displaya: 33,5 x 11 x 25 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |