karuzele i pozytywki
Katarynka biedronki
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Nr katalogowy:
52762
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
20.16 zł / szt
24.80 zł gross
Katarynka biedronki. W czasie kręcenia korbką katarynka wydaje z siebie czarującą melodię. Jej średnica wynosi 7,5 cm.
| Weight | 109 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 x 76 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Nr katalogowy | 52762 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Pozytywki |
| Pozostałe parametry | Wymiary display'a: 33.5 x 25 x 11 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |