sejfy i kasetki
Kasetka na gotówkę YCB YCB/090/BB2
- Zamek: Klucz
- Rodzaj ochrony: Nie dotyczy
- Wymiary:
Zewnętrzne: 90 x 200 x 160 mm
- Full specification
Status: Out of stock
48.46 zł / szt
59.61 zł gross
Kasetka na gotówkę YCB/090/BB2
Kasetka Yale znajdzie zastosowanie w domu, małej firmie lub gastronomi.
- Wyjmowana tacka, składana rączka
- Trwałe, matowe, czarne wykończenie
Technical Specifications
| Brand | YALE HOME |
|---|---|
| Zamek | Klucz |
| Rodzaj ochrony | Nie dotyczy |
| Wymiary | Zewnętrzne: 90 x 200 x 160 mm |
| Waga | 0.8 |
| Typ | Kasetka |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 995 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 170 x 205 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |