zawody
Kasa sklepowa
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
121741
- Full specification
Status: Out of stock
52.40 zł / szt
64.45 zł gross
- Kasa sklepowa ze skanerem i wagą oraz pieniędzmi.
- Wymagane baterie - 2xAA (niedołączone)
- Wymiary opakowania: 33 x 16 x 20 cm
- Wiek 3+
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 121741 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Sklep |
| Waga | 0.75 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 16 x 20 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Weight | 625 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 x 335 x 205 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |