karty
Karty Mega Zygarde ex Premium Collection
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10-10359-101
- Min. liczba graczy: 1
- Full specification
Status: Out of stock
149.35 zł / szt
183.70 zł gross
Pokémon TCG: Mega Zygarde ex Premium Collection
Mega Zygarde ex zniweczy plany przeciwnika!
Potężniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, Legendarny Zygarde zaskakuje świat, stając się Mega Evolution Pokémon ex! Jego silne ataki potrafią zrujnować strategię rywala, zasypując jego Pokémony ciężkimi obrażeniami.
W tym zestawie znajdziesz gotową do gry, połyskującą kartę promocyjną z Mega Zygarde ex, a także powiększoną kartę lentikularną oraz naklejkę tech sticker. W środku czeka również zestaw boosterów z różnych dodatków Pokémon TCG.
Pokémon TCG: Mega Zygarde ex Premium Collection zawiera:
- 1 kartę promo foil przedstawiającą Mega Zygarde ex
- 1 dużą, lentikularną kartę promo przedstawiającą Mega Zygarde ex
- 1 naklejkę
- 8 losowych boosterów Pokémon TCG
Technical Specifications
| Brand | Pokemon TCG |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10-10359-101 |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | Nie dotyczy |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Kolekcjonerskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 38.5 x 4.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 230 x 385 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |