karty
Karty kolekcjonerskie Mega Evolution Perfect Order - Booster Display
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
10-10380-101
- Min. liczba graczy: 1
- Full specification
Status: Out of stock
525.00 zł / szt
645.75 zł gross
Puls miasta bije unisono u Pokémonów i ludzi, a porządku strzeże legendarny Pokémon Mega Zygarde ex! Gdy złowrogie siły zostają powstrzymane, przed mieszkańcami miasta rysują się spokojne dni, w tym przed Pokémonami takimi jak Mega Clefable ex, Mega Starmie ex oraz Meowth ex.
| Weight | 840 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 x 135 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Pokemon TCG |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 10-10380-101 |
| Min. liczba graczy | 1 |
| Max. liczba graczy | 2 |
| Marka | Pokemon |
| Rodzaj | Kolekcjonerskie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 7.5 x 12.5 x 13.5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Wersja językowa | Angielska |
| Materiał | Papier / Makulatura |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |