PCI
Karta sieciowa E810-CQDA1
- Liczba anten : Nie dotyczy
- Antena: Nie dotyczy
- Standardy: 802.1p
- Full specification
Status: Out of stock
1 426.24 zł / szt
1 754.28 zł gross
| Weight | 234 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 225 x 145 cm |
Technical Specifications
| Brand | Intel |
|---|---|
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Standardy | 802.1p |
| Porty we/wy | 1 x QSFP28 |
| Wymiary | 167 x 69 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Interfejs | PCIe |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |