Karta SD 1TB React Plus 280/150 MB/s U3 V60
- Pojemność pamięci flash: 1
- Wymiary:
24 x 32 x 2,1 mm
- Prędkość zapisu: 150
- Full specification
Karta SD 1TB React Plus 280/150 MB/s U3 V60
Karta pamięci Canvas React Plus V60 SD do profesjonalnych kamer UHS-II 4K
Karta Kingston Canvas React Plus SD została stworzona z myślą o początkujących entuzjastach fotografii i zapewnia imponującą wydajność, odpowiednią do standardowych kamer UHS-II, która umożliwia nagrywanie wideo w rozdzielczości 4K przy większej liczbie klatek na sekundę (fps) niż w przypadku nośników pamięci klasy UHS-I. Karta oferuje klasy szybkości U3 i V60 (transfer danych z szybkością do 280MB/s) i jest dostępna w wersjach o pojemności do 1TB. Rozwiązuje to problem powolnego zapisu i gubienia klatek, usprawniając proces twórczy dzięki poprawie wydajności pracy.
Wysokowydajny standard UHS-II
Wysoki standard UHS-II Speed Class 3 (U3) i Video Speed Class 60 (V60), umożliwiający niezawodne fotografowanie i nagrywanie wideo w wysokiej rozdzielczości.
Najwyższa szybkość
Szybkość do 280MB/s z myślą o wymaganiach profesjonalnego użytkowania.
Duża pojemność
Duża pojemność do 1TB umożliwiająca przechowywanie biblioteki treści cyfrowych.
Technical Specifications
| Brand | Kingston |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 1 |
| Wymiary | 24 x 32 x 2,1 mm |
| Prędkość zapisu | 150 |
| Prędkość odczytu | 280 |
| Typ kart pamięci | SD |
| Oznaczenia | |
| Klasa pamięci | V60 |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-II |
| Adapter | Nie |
| Czytnik USB | Nie |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 100 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |