Kamera Smart C500 EU
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: od -10°C do 40°C
- Full specification
Kiedy nie ma Cię w domu, Twój dom chroni inteligentny strażnik - Xiaomi Smart Camera C500!
Xiaomi Smart Camera C500 obserwuje każdy szczegół Twojego domu dzięki kamerze 6 MP z przysłoną f/1.6, która w połączeniu z profesjonalnym obiektywem oferuje ultracząstą rozdzielczość 3.5K, sprawiając, że każdy detal jest krystalicznie wyraźny.
Dzięki ultradużeu sensorowi obrazu 1/2,45 cala, ta kamera monitorująca może pochwalić się szerokim zakresem czułości na światło, dzięki czemu doskonale radzi sobie również w warunkach słabego oświetlenia. Umożliwia dłuższe rejestrowanie kolorowych obrazów, oferując wyjątkową wydajność i wyraźną jakość obrazu - niezależnie od pory dnia.
W warunkach nocnych Xiaomi Smart Camera C500 wykorzystuje osiem diod podczerwieni 940 nm, które umożliwiają precyzyjny monitoring nawet w całkowitej ciemności, rejestrując każdy najmniejszy detal. Kamera wykrywa i śledzi ruch, automatycznie rozpoznając ludzi lub zwierzęta domowe, wysyłając powiadomienia na Twój smartfon za pośrednictwem aplikacji Mi Home, abyś nigdy nie przegapił niczego ważnego.
Wyposażona w zaawansowany dwuzakresowy chip Wi-Fi 6 (2,4 GHz i 5 GHz) z technologią OFDMA, kamera zapewnia niższe opóźnienia i bardziej stabilne połączenie, gwarantując płynne odtwarzanie nagrań w wysokiej rozdzielczości.
Dwukierunkowa komunikacja audio umożliwia rozmowy z członkami rodziny lub gośćmi tak, jakbyś był tuż obok. Dzięki wbudowanemu głośnikowi o dużej średnicy i komorze akustycznej dźwięk jest głośny i wyraźny, a rozmowy - krystalicznie czyste.
Konstrukcja kamery z podwójnym silnikiem obrotu i pochylenia pozwala z łatwością sterować obiektywem za pomocą smartfona i aplikacji Mi Home. Kamera może obracać się w zakresie 360° poziomo i 116° pionowo. Dodatkowo oferuje elastyczne opcje montażu - na suficie, półce lub w odwróconej pozycji.
Xiaomi Smart Camera C500 umożliwia trzy sposoby przechowywania nagrań wideo: na karcie microSD, w chmurze lub w pamięci sieciowej (NAS), dzięki czemu możesz wybrać najbezpieczniejszy sposób na przechowywanie swoich nagrań.
| Weight | 420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 95 x 165 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: od -10°C do 40°C |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Wymiary | 79 x 79 x 119 mm |
| Zasilanie | Napięcie wejściowe: 5 V/2 A |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 3200 x 1800 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |