kamery bezprzewodowe
Kamera Ranger 2C 4MP IPC-TA42P-D
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: Brak
- Standardy: 802.11n
- Full specification
Status: Out of stock
119.00 zł / szt
146.37 zł gross
Niewielkich rozmiarów obrotowa kamera Ranger 2C 4MP do monitorowania, nagrywa czysty obraz o jakości 4MP w czasie rzeczywistym, a dzięki kątom obrotu do 355° w poziomie i do 80° pionie, uchwyci niemal każdy zakątek pomieszczenia. Funkcja Detekcji Osób pozwala na automatyczne wykrywanie ludzkiej postaci, a funkcja Inteligentnego Śledzenia podąży za przemieszczającym się obiektem oraz natychmiast przesle powiadomienie na Twój smartfon. Potrzebujesz prywatności? Zagwarantuje Ci to dedykowany tryb, który automatycznie zasłoni obiektyw, gdy jesteś w domu.
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | Brak |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 92 |
| Kąt widzenia pionowy | 48 |
| Wymiary | 106.1 × 77.4 × 77.4 mm |
| Waga | 220 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | 1/2.7'' 4 Megapixel Progressive CMOS |
| Obiektyw | 3.6mm |
| Zasilanie | DC 5V 1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | Biały |
| Weight | 419 kg |
|---|---|
| Dimensions | 89 x 98 x 183 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |