kamery IP
Kamera IP H8C Pro 4K
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki pracy :-30°C do 50°C
- Wilgotność: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
283.74 zł / szt
349.00 zł gross
Inteligentne zabezpieczenie w zaawansowanej jakości 4K
Czas ulepszyć swoją zewnętrzną ochronę do ultra wysokiej rozdzielczości 4K. Jako najnowszy model z bestsellerowej serii H8c Pro, kamera zapewnia oszałamiające szczegóły w zakresie 360 stopni, znacznie redukując martwe pola dla większego spokoju ducha. H8c Pro, jako wielofunkcyjna kamera, nie tylko poprawia jakość obrazu, ale także lepiej chroni przestrzeń zewnętrzną dzięki wszechstronnym funkcjom detekcji. Zobacz, wykrywaj, odstraszaj i komunikuj się - wszystko za pomocą jednej kamery H8c Pro.
Technical Specifications
| Brand | EZVIZ |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Standardy | 802.11b |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.5 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Kąt widzenia przekątna | 108 |
| Kąt widzenia poziomy | 90 |
| Kąt widzenia pionowy | 50 |
| Wymiary | 140 x 136 x 100 mm |
| Waga | 539.7 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | M12 |
| Zasilanie | DC 12V/1A |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Kolor | Biały |
| Weight | 870 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 155 x 195 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |