Kamera IP DS-2CD2147G2-SU(2.8 mm)(C)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: RJ-45
- Standardy: 802.3af
- Full specification
Nowoczesne i intuicyjne menu w kamerach Hikvision daje możliwość testu kamery w dowolnym momencie i wygodny podgląd na żywo. Ustawienie parametrów obrazu jest niezwykle intuicyjne. Stabilność funkcjonowania kamery zapewnia opcja dokonywania kopii zapasowej ustawień, a prewencyjna funkcja automatycznego restartu kamery zabezpiecza codzienną skuteczność monitoringu. Możliwość ustawienia i wybrania wbudowanych analityk, takich jak przekroczenie linii, rozróżnianie obiektów typu pojazd/człowiek daje niezliczone możliwości analityczne rejestrowanego obrazu, czy też wyzwalania logiki zewnętrznej. Wyższe modele kamer zgodnie z trendem decentralizacji posiadają wbudowaną analitykę.
| Weight | 770 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 150 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Minimalna czułość | 0.0005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 112 |
| Kąt widzenia pionowy | 61 |
| Wymiary | śr. 121.4 x 100.1 mm |
| Waga | 580 |
| Pozostałe parametry |
|
| Matryca | Przetwornik 1/1.8'' Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm (F1.0) |
| Zasilanie | 12VDC lub PoE: 802.3af |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |