kamery IP
Kamera IP DS-2CD2143G2-I(2.8mm)
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
- Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, filtrowanie adresów IP,
- Dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2, WSSE i uwierzytelnianie skrótowe dla Open Network Video
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE
- Full specification
Status: Out of stock
390.00 zł / szt
479.70 zł gross
Kamera IP Hikvision DS-2CD2143G2-I(2.8mm)
- Kamera IP Hikvision DS-2CD2143G2-I to profesjonalne urządzenie do monitoringu z AcuSense o wysokiej jakości wizji i funkcjonalności. Świetnie sprawdzi się w systemach monitoringu, w których wymagany jest długi czas zapisu i potrzeba maksymalnej wydajności, dzięki wyeliminowaniu fałszywych alarmów. Jest to kamera o budowie kopułkowej i wysokiej rozdzielczość 4 MP (2688×1520 , 1/3 CMOS), jest doskonałym wyborem dla osób potrzebujących całodobową ochronę.
- Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany slot na kartę SD/ SDHC/ SDXC o pojemności do 256 GB.
- W kamerze DS-2CD2143G2-I zastosowano stałoogniskowy obiektyw 2.8 mm, o kącie widzenia 103° w poziomie i 55° w pionie.
- Kamera IP Hikvision DS-2CD2143G2-I jest wykorzystywana zarówno w monitoringu wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Jej obudowa w klasie szczelności IP67 jest odporna na warunki pogodowe (odporność na kurz, wodę, uderzenia). Dodatkowo kamera zamknięta jest we wzmocnionej obudowie IK10 tzw. wandaloodporna.
- Wbudowany promiennik podczerwieni IR do 30 m pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu także w warunkach nocnych, bez oświetlenia. Funkcje 120 dB WDR czy DNR poprawiają obraz rejestrowany w dzień, zyskujemy wyraźny obraz nawet przy silnym naświetleniu kadru.
- Kamera należy do serii EasyIP 2.0 Plus z AcuSense, dlatego posiada algorytm kompresji H.265+ i możliwość korzystania z 3 analityk VCA (inteligentna analiza zawartości obrazu). Korzystając z algorytmów głębokiego uczenia (ang. deep learning) urządzenie potrafi klasyfikować obiekty według kategorii człowiek/pojazd. Dodatkowo wykrywa ruch, rozpoznaje twarze, przekroczenie wirtualnej linii czy wtargnięcie w obszar. Dzięki temu wydajność pracy znacznie zwiększa się, dzięki wyeliminowaniu fałszywych alarmów.
| Weight | 690 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 x 135 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Standardy | 802.3af |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Minimalna czułość | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | 110,8 x 84,7 mm |
| Waga | 0.53 |
| Pozostałe parametry | Warunki przechowywania:
|
| Matryca | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |