Kamera IP DS-2CD2047G2H-LIU/SL (eF)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy : -30 °C ... 60 °C
- Protokoły sieciowe:
TCP/IP/ ICMP / HTTP / HTTPS / FTP / DHCP / DNS / DDNS / RTP / RTSP / RTCP/ NTP / UPnP / SMTP / IGMP / IEEE 802.1x / QoS / IPv4/IPv6 / UDP / Bonjour / SSL / TLS / PPPoE / SNMP / WebSocket / WebSockets / SRTP / SFTP
- Full specification
Kamera IP DS-2CD2047G2H-LIU/SL (eF)
Kamera IP z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.264 / H.265 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 4 MPx.
Model kamery DS-2CD2047G2H-LIU/SL został wyposażony technologię Motion Detection 2.0 przez co minimalizuje fałszywe alarmy powodowane przez zwierzęta, spadające liście czy też ulewne deszcze, Technologia Motion Detection 2.0 umożliwia skupienie się nad rzeczywistymi zagrożeniami.
Smart Hybrid Light
Hikvision Smart Hybrid Light - seria kamer IP wyposażonych w dualny moduł oświetlania - kamery wyposażone zostały w oświetlacze IR oraz LED. Oświetlacze mogą zostać skonfigurowane w tryb Smart mode aby kamera w nocy oświetlała scenę podczerwienią, a gdy pojawi się obiekt i zostanie skwalifikowany jako człowiek i/lub samochód to włączony zostanie LED, następnie gdy obiekt opuści scenę, kamera powróci do trybu IR.
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy : -30 °C ... 60 °C |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP/ ICMP / HTTP / HTTPS / FTP / DHCP / DNS / DDNS / RTP / RTSP / RTCP/ NTP / UPnP / SMTP / IGMP / IEEE 802.1x / QoS / IPv4/IPv6 / UDP / Bonjour / SSL / TLS / PPPoE / SNMP / WebSocket / WebSockets / SRTP / SFTP |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Standardy | 802.3af |
| Złącza | microSD |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Minimalna czułość | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK00 |
| Kąt widzenia poziomy | 104 |
| Kąt widzenia pionowy | 40 |
| Wymiary | 234 x 120 x 117 mm |
| Waga | 0.52 |
| Matryca |
|
| Obiektyw | Stałoogniskowy 2.8 mm |
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-III |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 804 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 x 235 x 120 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |