kamery internetowe
Kamera internetowa Tyro HD Video
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Wymiary:
35 x 115 x 80 mm
- Waga: 153
- Full specification
Status: Out of stock
185.29 zł / szt
227.91 zł gross
- Uniwersalna kamera internetowa o najwyższej jakości dźwięku i obrazu
- Ulepsz swoje wrażenia z korzystania z kamery internetowej: szeroki kąt, wysoka rozdzielczość i wszechstronne umiejscowienie
- Ostry obraz: rozdzielczość Full HD 1080p i autofokus
- Automatyczny balans bieli zapewniający wyraźny obraz w każdym oświetleniu
- Współpracuje ze Skype i innymi programami do połączeń wideo z dowolnym komputerem stacjonarnym lub laptopem Uniwersalne rozmieszczenie: przypnij do monitora, umieść na biurku lub przymocuj do dołączonego statywu
- Łatwa konfiguracja i użytkowanie: wystarczy podłączyć USB i rozpocząć
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 130 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Wymiary | 35 x 115 x 80 mm |
| Waga | 153 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |