kamery internetowe
Kamera internetowa Ringlight 5MP
- Wymiary:
79.7 x 47.8 x 54.5 mm
- Waga: 0.1
- Akcesoria w zestawie:
- Kamera Ringlight 5MP
- Przewód USB 1.5 m
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
220.02 zł / szt
270.62 zł gross
Kamera internetowa Ringlight 5MP
Połączenia wideo w wysokiej rozdzielczości z podświetleniem
Łatwa łączność typu plug-and-play bez konieczności instalowania sterowników - dzięki temu kamera jest idealnym towarzyszem w biurze, w podróży lub w pracy zdalnej.
3-stopniowa lampa pierścieniowa oświetla obszar przed kamerą. Umożliwia to prowadzenie wideokonferencji i rozmów wideo nawet przy słabym oświetleniu. Wysoka rozdzielczość kamery zapewnia niezwykle ostrą transmisję obrazu.
- Rozdzielczość 5 MP (2592 x 1944 pikseli)
- Funkcja Plug & Play, kamera nie wymaga dodatkowego oprogramowania
- Zintegrowany podwójny mikrofon cyfrowy
- Autofokus
- 3-stopniowe oświetlenie pierścieniowe
- USB 2.0: Kamera jets kompatybilna z powszechnie używanymi urządzeniami ze złączem USB (Kabel 1,5 m w zestawie)
- Można jej używać na komputerze stacjonarnym, stole, notebooku, ekranie, ze statywem
- Kompatybilna z Microsoftem i macOS
- Współpracuje ze wszystkimi powszechnie używanymi programami do rozmów wideo
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 79.7 x 47.8 x 54.5 mm |
| Waga | 0.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Interfejs | USB |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 2592 x 1944 |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Kolor | czarny |
| Weight | 197 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 100 x 110 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |