kamery przewodowe
Kamera InSight S385(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Operating Temperature (-30-60 °C)
- Storage Temperature (-40-60 °C)
- Operating Humidity: 95% or Less (Non-Condensing)
- Storage Humidity: 95% or Less (Non-Condensing)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 15 in stock
901.25 zł / szt
1 108.54 zł gross
InSight S385
- VIGI 8MP Outdoor Full-Color Bullet Network Camera
- 4K (8MP) Ultra HD i 24h Full-Color
- Analiza ludzi i pojazdów§
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów
- Inteligentne wykrywanie
- Inteligentna technologia poprawy obrazu wideo
- Aktywna obrona i dwukierunkowy dźwięk
- Wodoodporność IP67
- Technologia kompresji H.265+
- 12 V DC/PoE
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Wykrywanie wtargnięć
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS, FTP/SFTP, RTP, IPv4, IPv6, ARP |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | Android, iOS |
| Kompresja audio | G.711 |
| Kompresja wideo | H.264, H.264+ |
| Kąt widzenia przekątna | 134 |
| Kąt widzenia poziomy | 111 |
| Kąt widzenia pionowy | 58 |
| Wymiary | 184 × 74 × 74 mm |
| Waga | 0.525 |
| Pozostałe parametry | Ustawienia obrazu
|
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.7" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Analiza ludzi i pojazdów
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC, SDHC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | czarny, Biały |
| Weight | 790 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 130 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |