Kamera Dual 2 PRO
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura: -30°C -+ 50°C
- Wilgotność względna poniżej 95%
- Standardy: 802.11b
- Full specification
Cruiser Dual 2 Pro
Zewnętrzna kamera P&T z podwójnym obiektywem 8MP
Cruiser Dual 2 Pro 8MP posiada dwa obiektywy (obiektyw stały 4MP oraz obiektyw PT 4MP). Dwa obiektywy mogą niezależnie monitorować sceny z różnych kątów, co sprawia, że jedna Cruiser Dual 2 Pro zastępuje dwie tradycyjne kamery z pojedynczym obiektywem. Obiektyw stały obsługuje ręczną regulację kąta w zakresie 0-260° (obrót) i 0-25° (pochylenie); obiektyw PT obsługuje zmotoryzowaną regulację kąta w zakresie 0-355° (obrót) i 0-90° (pochylenie); Cruiser Dual 2 zapewnia pełne pokrycie każdego zakątka Twojego domu. Cruiser Dual 2 Pro wykorzystuje technologię obrazowania przy słabym oświetleniu, aby uzyskać żywe i naturalne kolory nawet w najciemniejszych warunkach. Kamera obsługuje zarówno czerwono-niebieskie światło ostrzegawcze, jak i reflektor aktywowany ruchem, co stanowi skuteczniejszy środek odstraszający. Dzięki wbudowanemu reflektorowi i syrenie alarmowej, Cruiser Dual umożliwia wysokiej jakości dwukierunkową komunikację głosową. Obsługuje autorską platformę algorytmiczną IMOU: AIgo Play, na której algorytmy są stale aktualizowane, a wiele z nich można pobrać, aby dostosować działanie kamery do różnych scenariuszy użytkowania.
| Weight | 1088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 210 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Standardy | 802.11b |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Złącza | microSD |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Typ kamery | PTZ |
| Zasięg trybu nocnego | 30 |
| Wymiary | 158.72 x 124.98 x 201.9 mm |
| Waga | 635 |
| Pozostałe parametry | 8x Digital Zoom |
| Certyfikaty | CE |
| Matryca |
|
| Obiektyw | Obiektyw stały:
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Imou App |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |