kamery IP
Kamera DS-2CD2343G2-LI(2.8mm)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: -30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji)
- Warunki pracy i uruchamiania: -30 °C do 60 °C. Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
367.40 zł / szt
451.90 zł gross
Stałopozycyjna kamera sieciowa Acusense Smart Hybrid Light 4 MP
- Wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 4MP
- Acusense: Klasyfikacja alarmów wywołanych przez ludzi i pojazdy w oparciu o technologią głębokiego uczenia się
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: Zintegrowane światła podczerwone i białe, 4 dodatkowe tryby oświetlenia
- -2U: Wbudowany podwójny mikrofon zapewniający wysoką jakość dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wyraźne obrazowanie w przypadku silnego światła tylnego dzięki technologii true WDR 120 dB
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, filtr adresów IP, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie podstawowe i skrócone dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2/1.3, WSSE i uwierzytelnianie skrócone dla Open Network Video Interface. |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | IPv6 |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kąt widzenia przekątna | 122 |
| Kompresja audio | AAC-LC |
| Kąt widzenia poziomy | 104 |
| Kąt widzenia pionowy | 57 |
| Wymiary | 127.3 x 127.3 × 96.3 mm |
| Waga | 515 |
| Matryca | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Weight | 761 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 150 x 143 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |