kamery IP
Kamera DS-2CD2186G2H-ISU(2.8mm)Black
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: od -30°C do 60°C, wilgotność do 95% (bez kondensacji)
- Warunki uruchomienia i pracy: od -30°C do 60°C, wilgotność do 95% (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
668.73 zł / szt
822.54 zł gross
- 8 MP Kamera Kopułkowa Sieciowa z Technologią Darkfighter (Fixed Dome)
- Doskonała jakość obrazu przy słabym oświetleniu dzięki technologii Powered-by-DarkFighter
- Wysoka rozdzielczość 8 MP zapewniająca szczegółowy obraz
- Wyraźne nagrania przy silnym podświetleniu dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki (130 dB WDR)
- Efektywna kompresja H.265+, oszczędzająca miejsce na dysku i przepustowość sieci
- Zaawansowana analiza obrazu detekcja ludzi i pojazdów oparta na głębokim uczeniu (deep learning)
- Model -U: Wbudowany mikrofon umożliwiający nagrywanie dźwięku w czasie rzeczywistym
- Odporność na warunki zewnętrzne (IP67) i odporność na akty wandalizmu (IK10) idealna do monitoringu w trudnych warunkach środowiskowych
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, złożone hasło, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnianie 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), znak wodny, filtr adresów IP, podstawowe i złożone uwierzytelnianie dla HTTP/HTTPS, uwierzytelnianie WSSE i złożone uwierzytelnianie dla otwartego i |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | IPv6 |
| Minimalne oświetlenie | 0.0008 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Kąt widzenia przekątna | 128 |
| Kompresja audio | MP3 |
| Kąt widzenia poziomy | 105 |
| Kąt widzenia pionowy | 54 |
| Wymiary | 121.5 x 121.5 x 97.6 mm |
| Waga | 525 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 VDC +/- 25%, 0.66 A, max. 8 W |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Weight | 824 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 150 x 140 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |