kamery IP
Kamera DS-2CD1021G2-LIU
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Warunki przechowywania: od -30°C do 60°C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Warunki uruchamiania i pracy: od -30°C do 60°C, wilgotność 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Złącza: RJ-45
- Full specification
Status: Out of stock
162.20 zł / szt
199.51 zł gross
2 MP Inteligentna Kamera Sieciowa typu Bullet z Hybrydowym Oświetleniem (statyczna)
- Wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 2 MP
- Obsługa detekcji ludzi i pojazdów
- Inteligentne hybrydowe oświetlenie: zaawansowana technologia z dużym zasięgiem
- Wbudowany mikrofon zapewniający bezpieczeństwo audio w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i kurz (IP67)
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Obsługa pamięci wewnętrznej do 512 GB (gniazdo na kartę SD) (opcjonalnie)
| Weight | 431 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 220 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i typu digest dla protokołu HTTP, uwierzytelnianie WSSE i typu digest dla otwartego interfejsu wideo sieciowego (ONVIF), dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Standardy | IPv6 |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Kąt widzenia przekątna | 121 |
| Kompresja audio | MP2L2 |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 56 |
| Wymiary | 170.8 × 66 × 69.1 mm |
| Waga | 265 |
| Certyfikaty |
|
| Matryca | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie | 12 VDC +/- 25%, 0.4 A, max. 5 W |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |