Kamera C30 360 2560p 2K+
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Protokoły sieciowe:
Łączność: Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
- Standardy: 802.11ac
- Full specification
Kamera C30 360 2560p 2K+
Główne funkcje:
- Doskonała jakość obrazu
- Dobre widzenie w nocy
- Wykrywanie i śledzenie osób
- Łączność 2,4 GHz i 5 GHz
- Automatyczne skanowanie 360°
- Powiadomienie o nieobecności
Tryb prywatności
Kamera Imilab C30 posiada tryb prywatności. Aby wyłączyć nagrywanie wystarczy proste dotknięcie.
Połączenie 2,4 i 5G
Kamera może przełączać się między pasmami 5 GHz i 2,4 GHz, zapewniając błyskawiczny dostęp do filmów.
Zaawansowane widzenie w nocy
Dzięki obiektywowi o ultra dużej przysłonie F1.4, C30 może tworzyć wyraźny materiał filmowy nawet w warunkach słabego oświetlenia.
Obraz krystalicznie czysty
Kamera nagrywa w wysokiej rozdzielczości 2,5K (2560x1440). Dzięki temu obraz jest bardzo ostry i szczegółowy.
Automatyczne skanowanie 360°
Kamera została wyposażona w tryb automatycznego skanowania 360°. Ponadto w urządzeniu możliwe jest ustawienie od 2 do 10 punktów, które będą monitorowane na przemian. Istnieje także możliwość ustawienia czasu przemieszczania się kamery pomiędzy wszystkimi zaprogramowanymi punktami. W przypadku wykrycia jakiegokolwiek zdarzenia dostaniesz automatyczne powiadomienia na swoim smartfonie.
Wykrywanie i śledzenie osób
C30 zawiera zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji. Automatycznie rozpoznaje ruchy wszystkich osób w swojej strefie zasięgu i generuje znacznie mniej fałszywych alarmów niż inne systemy przechwytywania.
- Wejście zasilania: 5V-2A
- Połączenie: Wi-Fi - 2,4 GHz, 5 GHz
- Przysłona: F1.4
- Rozdzielczość: 2560x1440
- 6 diod podczerwieni 940 nm.
- Dystans: 10m
- Mikrofon i głośniki: dwukierunkowe
- Przechowywanie: chmura, micro SD do 64 GB
Technical Specifications
| Brand | Imilab |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Protokoły sieciowe | Łączność: Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Standardy | 802.11ac |
| Złącza | microSD |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Kąt widzenia poziomy | 100 |
| Wymiary | 112 × 76 × 76 mm |
| Waga | 290 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Kolor | czarny |
| Weight | 308 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 x 90 x 154 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |