kamery IP
Kamera BULLET IPC-F22P
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Typ kamery: Kompaktowa
- Full specification
Status: Out of stock
72.85 zł / szt
89.61 zł gross
Kamera IP Wi-Fi, zarządzanie przez darmową polskojęzyczną aplikację Imou (Android, iOS) na smartfon, lub laptop/tablet (Windows). Możliwość podłączenia nielimitowanej ilości kamer, równoczesny podgląd 4 kamer, możliwość udostępnienie kamery (podglądu) innej osobie, komunikacja dwustronna-wbudowany mikrofon i głośnik (kamery wewnętrzne).
| Weight | 603 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 x 253 x 113 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Typ kamery | Kompaktowa |
| Wymiary | 25,2 x 13,7 x 11,3 cm |
| Waga | 504 |
| Matryca | CMOS 1/2.8" progresywny |
| Obiektyw | stały obiektyw 2,8 mm |
| Zasilanie | DC12V 0,5A |
| Funkcje specjalne |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |