kamery IP
Kamera 4MP DS-2CD2146G2-ISU (2.8mm)(C)
- Złącza: RJ-45
- Bezpieczeństwo:
- Ochrona hasłem,
- Skomplikowane hasło,
- Szyfrowanie HTTPS,
- Filtrowanie adresów IP,
- Dziennik audytu bezpieczeństwa,
- Uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla HTTP/HTTPS, TLS 1.1/1.2,
- Uwier
- Protokoły sieciowe:
- TCP/IP,
- ICMP,
- HTTP,
- HTTPS,
- FTP,
- DHCP,
- DNS,
- DDNS,
- RTP,
- RTSP,
- NTP,
- UPnP,
- SMTP,
- IGMP,
- 802.1X,
- QoS, <
- Full specification
Status: Out of stock
496.26 zł / szt
610.40 zł gross
Stałopozycyjna kamera 4 MP DS-2CD2146G2-ISU (2.8mm)(C)
- Wysokiej jakości obrazowanie w rozdzielczości 4 MP
- Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu dzięki technologii Power-by-DarkFighter
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wbudowany mikrofon do automatycznego zabezpieczenia w czasie rzeczywistym (-SU)
- Odporny na wodę i kurz (IP67)
| Weight | 749 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 x 150 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Minimalna czułość | 0.003 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | 121,4 × 92,2 mm |
| Waga | 580 |
| Matryca | CMOS 1/3" ze skanowaniem progresywnym |
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Ustawienia obrazu:
|
| Wymagania sprzętowe | Przeglądarka internetowa:
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |