kalkulatory
Kalkulator LS-102TC DBL EMEA 2471C001
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Biurowy
- Wyświetlacz (cyfry): 10-cyfrowy
- Full specification
Status: Out of stock
32.78 zł / szt
40.32 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 10-cyfrowy |
| Wymiary | 22 x 106 x 147 mm |
| Waga | 113 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Data Act | Link |
| Weight | 172 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 155 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |