kalkulatory
Kalkulator HS-20TSC DBL EMEA 2469C002
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 12-cyfrowy
- Rodzaj: Biurowy
- Full specification
Status: Out of stock
39.00 zł / szt
47.97 zł gross
Kalkulator HS-20TSC DBL EMEA 2469C002
Niewielki kalkulator biurkowy Canon HS-20TSC idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. HS-20TSC jest zasilany energią słoneczną i ma wymienna baterię, która umożliwia dłuższe korzystanie. Na 12-cyfrowym wyświetlaczu LCD można wykonywać wiele różnych poleceń, takich jak obliczanie podatku, konwersja waluty i obliczenia biznesowe. Dzięki temu ten niewielki kalkulator biurkowy jest prosty w obsłudze. Duży ustawiony pod kątem wyświetlacz umożliwia łatwe odczytywanie wszystkich obliczeń, a elegancka konstrukcja i wygoda użytkowania pomogą Ci w wykonywaniu codziennych zadań.
Korzyści
- 12-cyfrowy ustawiony pod kątem wyświetlacz, z którego łatwo można odczytać obliczenia
- Podwójne źródło zasilania: bateria słoneczna i tradycyjna
- Elegancka konstrukcja z metalową przednią płytką
- Obliczenia podatkowe i biznesowe
- Przeliczanie walut
- Składana podpórka ułatwiająca odczytywanie
- Możliwość uwzględnienia stawki podatkowej w obliczeniach lub jej wykluczenia
- Obliczenia kosztów, cen sprzedaży i marży
- Produkowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi
| Weight | 219 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 155 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 12-cyfrowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wymiary | 26 x 108 x 179,5 mm |
| Waga | 159 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |