kalkulatory
Kalkulator biurowy SDC554S czarny
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Rodzaj: Biurowy
- Wyświetlacz (cyfry): 14-cyfrowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
35.41 zł / szt
43.55 zł gross
Model ELEVEN 554S jest jednym z modeli kalkulatorów serii SDC. Posiada najważniejsze funkcje, które znajdują zastosowanie w pracy biurowej, na studiach czy w domu.
Technical Specifications
| Brand | ELEVEN |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Rodzaj | Biurowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 14-cyfrowy |
| Wymiary | Wysokość: 199 x szerokość: 153 x głębokość: 31 mm |
| Waga | 209 |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Bateria słoneczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 304 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 160 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |