video
Kabel USB-C do HDMI 1.8 m
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Wideo
- Full specification
Status: Out of stock
37.69 zł / szt
46.36 zł gross
Kabel USB Type-C do HDMI, szary, 1,8 m
- Łatwe podłączenie komputera do każdego wyświetlacza HDMI
- Dodaj dodatkowy wyświetlacz do swojego komputera dzięki USB Type-C i trybowi DP alt
- Kabel adaptera wideo USB Typ-C do HDMI
- Obsługuje rozdzielczości do 4K przy 60 Hz
- Umożliwia łatwe odzwierciedlenie lub rozszerzenie obszaru roboczego wyświetlacza komputera
- Zasilany przez USB, nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania
- Wbudowane sterowniki do szybkiej i łatwej instalacji
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Wymiary | 36 x 20 x 11 mm |
| Waga | 80 |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 90 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |