USB
Kabel przedlużacz USB2.0, 5m
- Zastosowanie: Komputerowy
- Standard: USB 2.0
- Złącza #2: USB Typ A Żeńska
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
39.07 zł / szt
48.06 zł gross
Maksymalna długość przedłużacza zgodna z standardem to 5m.
Dzięki zastosowaniu Repeatera marki LogiLink mozna rozszerzyć długość przedłużacza aż do 20m. Istnieje możliwość połączenia maksymalnie 3 repeaterów i przesyłać dane z prędkością 480Mb/s. Dzięki zastosowaniu ekranu urządzenie odporne jest na zakłócenia elektromagnetyczne.
Główne cechy:
- Wysokiej jakości kabel przedłużacz USB 2.0
- Złącze 1: USB A męskie
- Złącze 2: USB A żeńskie
- Rozszerzenie do 20m
- Max. Transmisja danych: 480 Mbps
- Podwójnie ekranowany
- Zgodny z UL-2725
- Typ kabla: AWG 30
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 155 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 2.0 |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Pozostałe parametry | Rozszerzenie do 20m |
| Długość przewodu | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |