chodziki/jeździki
Jeździk Ride-On różowy
- Nr katalogowy:
7600720542web
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
75.51 zł / szt
92.88 zł gross
Jeździk Ride-On różowy
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600720542web |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Wymiary | 40 x 54 x 27 cm |
| Wymagania wiekowe | 10 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 2000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 x 270 x 515 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |