Jeździk Pojazd Monster Navy
- Obciążenie (maks.): 25
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
27522
- Full specification
Milly Mally Pojazd Monster
Quad Monster od Milly Mally, to idealny jeździk dla wszystkich chłopców i dziewczynek, którzy uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu... zwłaszcza
Pojazd sprawdzi się zarówno w domu jak i na zewnątrz. Wygodne wyprofilowane siedzisko zapewni wygodę podczas jazdy. Natomiast duże bieżnikowane koła zapewnią odpowiednią przyczepność na każdej powierzchni.
Jeździk wyposażony jest w wiele udogodnień dla młodego kierowcy, pod siedziskiem znajduje się schowek do którego Wasza pociecha może schować swoje najcenniejsze skarby i zabrać je wszędzie ze sobą.
Interaktywna kierownica z panelem muzycznym dodatkowo zachęca maluszka do zabawy, oraz umila zabawę. przyciskami wydającymi różne melodie.
Czynność kierowania i odpychania korzystnie wpływa na koordynację ruchową, stymuluje i wspomaga zmysł dotyku, i zwiększa precyzję ruchów rączek, a sygnały dźwiękowe i kolorowe światełka stymulują słuch i wzrok dziecka.
Światła jako dodatkowy gadżet, umilą twojemu dziecku zabawę.
Jeździk zapakowany w efektowne opakowanie, świetnie sprawdzi się jako prezent.
Główne cechy:
- Wyprofilowane siedzisko
- Szerokie bieżnikowane koła
- Interaktywna kierownica (zasilana bateriami)
- Schowek pod siedziskiem
- Ogranicznik skrętu
- Zabezpieczenie przed wywróceniem pojazdu do tyłu,
- Metalowe osie kół
- Maksymalne obciążenie - 25 kg
- Zabawka wykonana z materiałów bezpiecznych dla dziecka
- Efekty świetlne
- Wiek użytkownika - od 12 miesiąca życia
| Weight | 3200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 215 x 310 x 600 cm |
Technical Specifications
| Brand | Milly Mally |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 25 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 27522 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Sport |
| Rodzaj | Jeździki |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.5 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 60 x 31 x 21,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |