chodziki/jeździki
Jeździk Maestro 3w1 Niebieski
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600720304
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
200.76 zł / szt
246.93 zł gross
Jeździk Maestro
Zdejmowany ochronny pierścień bezpieczeństwa i podstawka bujająca, regulowana rączka, pasy bezpieczeństwa, ruchome oczy sterowane przez
dziecko. Elektroniczny klakson. Schowek pod siedziskiem. Łatwy w montażu.
- Od 6 miesięcy: funkcja bujaka
- Od 10 miesięcy: funkcja chodzika
- od 12 miesięcy: funkcja jeździka
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600720304 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Chodzik |
| Wymiary | 61 x 44 x 55 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Weight | 4885 kg |
|---|---|
| Dimensions | 290 x 380 x 595 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |