rowerki i jeździki
Jeździk Cozy Coupe Dino
- Obciążenie (maks.): 19
- Nr katalogowy:
173073PE13
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
255.67 zł / szt
314.47 zł gross
Cozy Coupe - Dino
Cozy Coupe Dino to wyjątkowa wersja klacznego auta Little Tikes. Motyw dinozaurów pobudza wyobraźnie i pozwoli na kreatywną zabawę na zupełnie nowym poziomie!
- Wyposażony w klakson i schowek na zabawkę
- Wyjmowana podłoga
- Drzwi kierowcy z możliwością blokady
- Zaprojektowany z wysokim oparciem i schowkiem z tyłu
- Stacyjka oraz otwierany i zamykany wlew paliwa
- Przednie koła obracają się o 360°
- Uchwyt do kontroli toru pojazdu przez osobę dorosłą
| Weight | 8000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 380 x 750 cm |
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 19 |
| Nr katalogowy | 173073PE13 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Samochodziki |
| Wymiary | 44 x 72 x 93 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38 x 43 x 73 cm |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |