iPhone 17e 512GB Jasnoróżowy
- Model:
iPhone 17e
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Sieć GSM: 850 MHz
- Full specification
iPhone 17e
Mnóstwo korzyści
Rozsądny. I genialny.
iPhone 17e ma wiele fantastycznych funkcji iPhonea 17. I rewelacyjnie przyjazną cenę. Został wyposażony w taką samą warstwę Ceramic Shield 2 z jeszcze wyższą odpornością na zarysowania, czip A19 najnowszej generacji, aparat Fusion 48 MP, funkcję szybkiego ładowania bezprzewodowego MagSafe, złącze USB-C i pamięć masową od 256 GB. Całe mnóstwo iPhonea. Za dużo mniej.
Wytrzymała konstrukcja
Zaprojektowany, by trwać.
Piękny. I zaprojektowany tak, żeby piękno nie mijało z czasem. iPhone 17e ma wytrzymałe aluminiowe krawędzie, a z przodu najnowszą warstwę ochronną Ceramic Shield 2, zapewniającą trzykrotnie wyższą odporność na zarysowania niż w iPhonie 16e. Jest niesamowicie wytrzymała i gotowa stawić czoła nieoczekiwanym wypadkom - chroni przed zarysowaniami, upadkami i uszkodzeniami. iPhone 17e ma też port USB-C, który umożliwia ładowanie i podłączanie urządzeń Apple czy akcesoriów.
Wydajność i bateria
Moc na długo.
iPhone 17e ma ten sam czip A19, który napędza modele iPhonea 17, dzięki czemu zyskuje fenomenalną moc i wydajność. Dlatego wszystko, co na nim robisz, dzieje się szybko i płynnie. I będzie świetnie działać przez wiele kolejnych lat. Modem C1X zapewnia nawet 2x większą maksymalną prędkość pobierania w sieci 5G niż modem C1 w iPhonie 16e. Razem z czipem A19 pozwala wszystkiemu, co kochasz - od strumieniowania po granie w gry klasy AAA - działać niesamowicie gładko. A dzięki energooszczędności czipa i wielkiej pojemności baterii iPhone 17e działa bardzo długo na jednym ładowaniu. Możesz oglądać i oglądać i oglądać wideo - do 26 godzin.
Aparat Fusion 48 MP
Portrety jak z galerii.
Wszechstronny aparat Fusion 48 MP w iPhonie 17e łączy możliwości dwóch zaawansowanych aparatów w jednym. Możesz więc robić zdjęcia o ultrawysokiej rozdzielczości i kręcić wideo kinowej jakości w standardzie 4K z niesamowitą liczbą detali. Albo użyć zoomu 2x, aby przybliżyć obraz z jakością optyczną. A dzięki funkcji udoskonalonych portretów jeszcze łatwiej uchwycisz w kadrze gotowe do oprawienia zdjęcia portretowe.
Coraz więcej miejsca.
Na coraz więcej wspomnień.
Dzięki bazowej pamięci o pojemności od 256 GB, 2x większej niż w iPhonie 16e i 4x większej niż w iPhonie 12, masz więcej miejsca na to, co ważne. Od zdjęć w ultrawysokiej rozdzielczości przez wideo 4K po Twoje ulubione apki, gry i inne rzeczy - masz mnóstwo miejsca na to, co kochasz. I na wszystko, co polubisz w przyszłości.
Wszystko, co kluczowe.
W Twoim iPhonie.
W najnowszych modelach iPhonea jeszcze łatwiej się zakochać. WiFi, 5G i technologia eSIM11 dają błyskawiczną i bezpieczną łączność. Funkcje bezpieczeństwa, takie jak Wykrywanie wypadków, zostały zaprojektowane, żeby zapewnić Ci spokój ducha, a funkcje stworzone dla Apple Intelligence ułatwiają realizację codziennych zadań. System iOS umożliwia bezproblemowe udostępnianie zdjęć i plików, kontakt z bliskimi i wiele więcej.
| Weight | 328 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 x 90 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 17e |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Pamięć RAM | 512 |
| Aparat - Przód | 12 |
| Aparat - Tył | 48 |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Karta SIM | eSIM |
| Komunikacja bezprzewodowa | UMTS |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć 5G | 3700 MHz |
| Czujniki | Face ID |
| Waga | 170 |
| Pozostałe parametry | Apple Pay:
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Szczegółowe dane aparatu | Aparat główny:
|
| Wysokość | 146.7 |
| Szerokość | 71.5 |
| Głębokość | 7.8 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | HSDPA |
| GPS | Tak |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 6,1'' |
| Rozdzielczość | 2532 x 1170 |
| System operacyjny | iOS 26 |
| Kolor | Różowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |