inhalatory
Inhalator IH26
- Poziom hałasu: 58
- Produkt na baterie: Nie
- Wskaźnik MMAD / MMD: 3.07
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
185.35 zł / szt
200.18 zł gross
Inhalator IH 26
Skuteczne rozpylanie preparatu inhalacyjnego za pomocą technologii sprężonego powietrza AC
Wyjątkowo krótki czas inhalacji dzięki bardzo dużej wydajności nebulizacji
Kompleksowy pakiet roczny zawarty w opakowaniu
Inhalator wykorzystujący technologię sprężonego powietrza i wysoki poziom nebulizacji wraz z irygatorem do nosa
Popraw swoje samopoczucie za pomocą inhalacji. Inhalator IH 26 firmy Beurer z technologią sprężonego powietrza może złagodzić dolegliwości astmy, przeziębienia i chorób dróg oddechowych. Dołączony irygator do nosa wspomaga swobodne oddychanie podczas przeziębienia.
- Skuteczne rozpylanie preparatu inhalacyjnego za pomocą technologii sprężonego powietrza AC
- Wyjątkowo krótki czas inhalacji dzięki bardzo dużej wydajności nebulizacji
- Kompleksowy pakiet roczny zawarty w opakowaniu
- Wyrób medyczny
- Do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych, w przypadku przeziębienia, astmy, chorób dróg oddechowych
- Wysoki udział cząstek respirabilnych umożliwia ukierunkowane leczenie górnych i dolnych dróg oddechowych
- Prosta obsługa za pomocą jednego przycisku
- Higieniczne zastosowanie, ponieważ urządzenie i Yearpack nadają się do ponownego użycia po przygotowaniu do ponownego zastosowania
- Zawiera praktyczną torba do przechowywania na obszerny Yearpack
- Zintegrowana dioda kontrolna LED informuje o stanie pracy (niebieski: gotowość do pracy)
- Łatwe i higieniczne czyszczenie dzięki zdejmowanym elementom
- Wszystkie leki nadające się i dopuszczone do inhalacji mogą być przyjmowane drogą inhalacji. Zasięgnąć porady lekarza lub pracownika apteki.
| Weight | 1860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 186 x 216 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Beurer |
|---|---|
| Poziom hałasu | 58 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Wskaźnik MMAD / MMD | 3.07 |
| Nebulizacja | 0.35 |
| Wymiary | 166 x 141 x 149 mm |
| Waga | 1.61 |
| Pozostałe parametry | Ciśnienie robocze: 0.5-1.45 bar |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Inhalator |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |